ארונות בגדים ועוד

מבצעים לכל סוגי הארונות!

ארונות לחדרי הילדים

אתם עסוקים בעיצוב חדר הילדים שלכם ורוצים ללכת לראות ארונות לחדרי הילדים? גלשו אלינו לאתר התרשמו מהדגמים שלנו השאירו פרטיכם והמומחים לארונות בדרך אליכם!

ארונות ילדים הוא לא משהו שקונים על רגל אחת. בדרך כלל משקיעים בעיצוב חדר הילדים המון מחשבה. קיים מבחר עצום של ארונות לחדרי ילדים ואתם צריכים לדעת מה אתם רוצים ולבחור מה שמתאים ומשתלב הכי טוב עם החדר של הילדים שלכם.

יש היצע גדול? מבולבלים? פנו אלינו ואנחנו יחד אתכם נעשה סדר בתוהו ובוהו ונעזור לכם לבחור ארון יפה שיהיה יעיל ושימושי עבור ילדכם!

ארונות לחדרי ילדים יכולים לבוא בדגמים סטנדרטיים  כאשר מה שתראו בחנות או בחוברת של החברה תזמינו במידות הקיימות אך לעומת זאת ניתן להזמין את הארונות דרך נגר שם אתם תוכלו לבחור איזה עיצוב שנראה לכם ואיזה מידה שתתאים בול לחדר שלכם.

כיצד תתכננו איזה ארון להזמין?:
אתם חייבים לדעת מה אתם הולכים לאחסן בארון הזה. האם תאחסנו בגדים בלבד או שאולי הוא מיועד גם לאחסון צעצועים. אתם חייבים להחליט האם זהו ארונו של הילד בלבד או שזה ארון ששייך לעוד מישהו מבני הבית. ברגע שתדעו מהם הצרכים שלכם ותגדירו אותם באופן מדויק קל יהיה לכם יותר לתכנן איזה ארון להזמין.

ארונות דורשים מחשבה רבה:
עליכם לראות שלא יהיה מרווח גדול מדי במדפים כי הבגדים של הילדים קטנים ולא תופסים מקום רב וכדי שייראו מסודרים על המדפים. רצוי לבחור ארון עם אופציה להאריך את המדפים ולהגביה אותם עם הזמן כשילדים גדלים. ארון ילדים רצוי שיהיו בו הרבה מגירות כדי שאפשר יהיה לאחסן פריטים קטנים וכמובן שיהיו נמוכות כדי שהילד יגיע אליהם.

לעיתים ארונות לחדרי ילדים מאחסנים בהם גם ספרים וצעצועים בנוסף לבגדים ולכן כדאי אולי לשלב נישה בארון שם אפשר יהיה להכניס את כל הדברים כדי שלא יצטופפו בארון יחד עם הבגדים.

סדר וארגון דבר ראשון בארונות של הילדים:
ילדים צריכים שיעשו להם סדר בדברים כדי לא להיות מבולבלים אחרת הם הולכים לאיבוד והופכים הכול ולכן כדאי לכתוב על המגירות או על הסלסילות מה יש בתוכן כדי שהילד ימצא את עצמו בארון ולא ילך לאיבוד. חשוב לתת לילד תחושת שייכות לחדר שלו.

ארונות לחדרי ילדים בשלל עיצובים ובמבחר עצום של גוונים כחלק מעיצוב החדר כולו- כנסו לאתר צרו קשר ויחד נבחר את הארון שלכם!